Українські фільми, що вийдуть на екрани наступного року

Сайт CutInSite.com тішить переліком фільмів. які вийдуть на екрани в 2018 році. Як відомо, 2017 року  на широкі екрани вийшло 34 українські фільми. 2018 рік ще не розпочався, а вже відомо про 30  прем’єр.

“Поліна” Оліаса Барка.

Історія дівчинки, яка здійснює подорож на той бік кіноекрану, де мешкають казкові герої та ховаються страшні таємниці. Героїня нічого не знає про своїх батьків. Вона живе в будинку злісної тітки, яка збирається позбутися дівчинки в її день народження, щоби привласнити собі казковий спадок Поліни.  Намагаючись втекти від лиходіїв, дівчина  вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю, повну небезпек і пригод.

“Викрадена прнинцеса”  Олега Маламужа.

Анімаційне фентезі, зняте за мотивами казки Олександра Пушкіна “Руслан і Людмила”. Історія відбулася за часів відважних лицарів, чарівних принцес і темних чаклунів. Незважаючи на різницю в суспільному становищі, мандрівний артист Руслан та княжа донька Людмила закохуються один в одного. Однак злий чаклун Чорномор використовуючи магію, викрадає Людмилу. Щоб жити вічно, він ладен принести дівчину в жертву, і Руслану доведеться дуже постаратися, щоби врятувати кохану.

“Брама” Володимира Тихого.

Баба Пріся – жінка не проста. Вона розмовляє з русалками, їсть галюциногенні гриби, а колись, за війни, зарізала дванадцятьох есесівців. Разом із нею в Чорнобильській зоні відчуження живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Одного разу баба Пріся отримує попередження про катастрофу і це повністю змінює їхній розмірений ритм життя.

“Казка про гроші” Олесі Моргунець-Ісаєнко.

Фільм-казка за мотивами повісті В. Короленка “Йом-Кіпур, або Судний день”. Його сюжет розповідає про людську слабкість, про жадібність, скупість і корисливість. Казка побудована на принципах християнського милосердя, добра і любові. Хоч і змальовує людей далеких від такої моралі: лихварів, дармоїдів і підлабузників, нероб, п’яниць і рясоносців.

“Герой мого часу” Антоніни Ноябрьової.

Фільм розповідає історію “маленької людини”, нашого сучасника, хлопця “з сусіднього двору”, що живе у складному, суперечливому світі та намагається знайти сенс свого існування у великому місті. Він шукає роботу, намагається побудувати стосунки і ставить собі високі цілі. Та щоразу заходить у тупик. Картина з гумором демонструє парадокси наших реалій і легкий абсурд українського соціуму.

“Шляхетні волоцюги” Олександра Березаня.

Фільм про колорит субкультури львівських батярів. Це  історія хлопців Боді та Мірека, які живуть під гаслом: “Любити Львів, жінок та жарти”. Їхнє життя сповнене різних авантюр і пригод. Але хлопці точно не могли уявити, на що перетвориться їхнє життя після того, як вони стануть опікунами для юної Христі. Головним героям доведеться пережити нелегку трансформацію, в результаті якої вони зрозуміють, що таке, насправді, вірність, шляхетність і справжня дружба.

 

 

Прямий ефір