Україні потрібна зрозуміла дорожня карта для вступу до НАТО, — Блінкен під час візиту до Франції

Ентоні Блінкен. Фото: facebook.com/dshmyhal

Сильна у військовому, економічному та демократичному плані Україна буде найкращою відповіддю Путіну на його агресію. Про це сьогодні, 2 квітня, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого візиту до Франції, повідомляє FREEДОМ.

Блінкен зазначив, що вкрай важливо, щоб країни Заходу продовжували підтримувати Україну в її захисті від Росії. Він запевнив, що допомога українцям у створенні сильних збройних сил у довгостроковій перспективі триває. А на найближчому саміті НАТО представники США планують обговорити план щодо вступу України до Альянсу.

“Проблема в тому, щоб мати хорошу і зрозумілу дорожню карту, щоб прийти до цього. І я вірю, що саміт НАТО, присвячений 75-річчю Альянсу, дійсно буде сфокусований на тому, як ми можемо розробити цю дорожню карту, — заявив Ентоні Блінкен.

За словами держсекретаря Сполучених Штатів Америки, напрацьована дорожня карта зможе стати “необхідним містком”, який дасть змогу Україні стати членом НАТО. Нагадаємо, найближчий саміт Альянсу відбудеться з 9 по 11 липня у Вашингтоні.

Читайте також: Японія, США і Південна Корея проведуть тристоронній саміт — значення для України (ВІДЕО)

Нагадаємо, Франція дедалі більше конкурує з Німеччиною в питанні лідерства в Європі та підтримки Києва.

Прямий ефір