У Житомирі працюватиме регіональний космічний центр “Полісся”

Фото з сайта education.profitworks.com.ua

Створення регіонального космічного центру передбачається згідно з договором про співпрацю, який підписали Житомирський національний агроекологічний університет (ЖНАЕУ) і Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

Про це повідомляють у прес-службі університету, передає Укрінформ.

“У грудні наш університет підписав угоду про співпрацю у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. За словами ректора ЖНАЕУ Олега Скидана, угодою передбачено створення Регіонального космічного центру “Полісся”, – повідомили виданню у прес-службі.

Передбачається, що під час співробітництва у новоствореному центрі проводитимуть різні дослідження у галузі супутникової навігації, дистанційного зондування Землі й інформаційних технологій.

Також у цьому місяці на базі університету заплановано проведення круглого столу “Космічні технології в агробізнесі та екології”. Крім цього, навесні відбудеться Національний космічний форум.

Нагадаємо, на Буковині відкрили музей космосу імені Леоніда Каденюка. Перший і поки що єдиний космонавт незалежної України був родом із Чернівецької області.

Прямий ефір