У РФ можуть готувати ліквідацію Пригожина: інтересантів назвав Ягун

Євген Пригожин. Фото: gettyimages.com

У Кремлі, можливо, готують ґрунт для ліквідації засновника приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина. Такою думкою в ефірі телеканалу FREEДОМ поділився військовий і громадський діяч, генерал-майор СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015 рр.) Віктор Ягун, коментуючи заяву путінського речника Пєскова про замах на Пригожина, що готується нібито українськими спецслужбами.

Гість ефіру звертає увагу, що у прив’язці до гіпотетичного замаху на засновника “Вагнера” Пєсков згадав доньку кремлівського ідеолога Дугіна, смерть якої залишила по собі багато питань.

“Досі незрозуміло, що там сталося. Знаєте, коли показують машину, яка повністю згоріла, а наступного дня показують тіло, якого вогонь навіть не торкнувся. Це або лялька, або незрозуміло що. Хто така Дугіна? Для української громадськості, мабуть, було відкриттям, коли ми побачили весь цей цирк навколо цього вибуху”, — коментує Ягун.

Він не виключає, що стосовно Пригожина готується щось подібне і за цим стоять сили, які зараз перебувають у конфлікті із засновником “Вагнера”.

“Насамперед, це Міністерство оборони [РФ]. А за ним стоїть дуже сильна силова структура, яка неодноразово була помічена в силових акціях навіть за кордоном. Це військова розвідка, вона зараз називається Головне управління Генерального штабу. Але ми її всі знаємо як ГРУ — Головне розвідуправління. Це перші, кому він [Пригожин] перейшов дорогу зі своїми амбіціями. Другі — ФСБ, де зараз теж дуже багато питань. Особливо їх турбує питання піару та відсунення деяких представників ФСБ від годівниць, насамперед на окупованій території”, — пояснив колишній заступник голови СБУ.

Крім того, Ягун зазначив, що Пригожин став надзвичайно токсичним після того, як США оголосили ПВК “Вагнер” транснаціональним злочинним угрупованням.

“Такий не дуже цікавий момент для Пригожина… Може, через Пєскова Путін намагається якось підготувати ґрунт, все може бути. Але мені здається, що це, найімовірніше, підготовка до можливої ліквідації цього персонажа. Кому потрібна людина, яка засвітилася у всіх іпостасях, перебуває у списку санкцій Сполучених Штатів?” — зазначив гість ефіру.

За його словами, Пригожин своє завдання для Кремля виконав, зокрема, утилізувавши в боях проти України близько 40 тис. російських в’язнів. Решта, на думку гостя ефіру, піде в інші російські ЧВК, яких стає дедалі більше.

Читайте також: Пригожин втрачає авторитет в очах Путіна: чому фаворит зазнав поразки (ВІДЕО)

Прямий ефір