НАТО має намір суттєво наростити виробництво всіх видів озброєнь. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Марк Рютте, повідомляє FREEДОМ із посиланням на DRM News.
За його словами, на саміті НАТО, який пройде в Туреччині, союзники оголосять про нові великі оборонні контракти та угоди. Також планується підписання листів про наміри у сфері оборонної промисловості.
Рютте зазначив, що ці рішення мають продемонструвати єдність і готовність Альянсу зміцнювати свою безпеку. Він наголосив, що це стане сигналом не тільки для країн НАТО, а й для Росії.
Читайте також: Рютте і Трамп обговорили підготовку до саміту НАТО, який відбудеться в Анкарі (ВІДЕО)
Раніше глава Білого дому Дональд Трамп під час пресконференції з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте заявив, що президент Володимир Зеленський “досить добре справляється” у війні Росії проти України.














