У Кремлі не очікували, що Надєждін збере підписи, — Курносова

Борис Надєждін. Фото: ukrinform.ua

Борис Надєждін заявляв про готовність іти на вибори ще на початку осені. Він відчув, що в суспільстві є антивоєнний запит і, як політик із великим досвідом, вирішив на цьому зіграти. Однак навряд чи його зареєструють кандидатом у президенти Росії. Таку думку сьогодні, 7 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила політична аналітикиня Ольга Курносова.

“Багато хто вважає, що це якась гра Кремля. У Надєждіна вийшло зібрати підписи, що доводить — антивоєнний запит досить істотний. І, звичайно ж, в адміністрації президента не очікували, що йому вдасться зібрати підписи. Зараз дійсно Кремль перебуває в не дуже приємній позиції, тому що весь світ бачив, що Надєждін підписи зібрав, і якщо йому відмовити в реєстрації, я думаю, що, звісно, йому відмовлять, то це просто зайвий аргумент до скарбнички тих, хто кажуть, що це псевдовибори, що Путін уже давно не є легітимним президентом Росії”, — висловила думку Курносова.

Вона висловила сподівання, що після псевдовиборів у світі буде хоча б одна країна, яка не визнає Путіна легітимним президентом.

Читайте також: Якщо легітимність Путіна буде піддана сумніву, він ризикує перетворитися на ненависного країні узурпатора — думка

Нагадаємо, політтехнолог, публіцист Ростислав Мурзагулов заявив, що російська опозиція підтримала політика Бориса Надєждіна, якого в Росії назвали “антивоєнним” та “опозиційним”, знаючи, що він політик зсередини системи та має зв’язок із наближеними до президента РФ Володимира Путіна людьми.

Прямий ефір