Надєждін вигідний і потрібний для перемоги ліберального російського руху, російської опозиції, — Мурзагулов

Ростислав Мурзагулов. Фото: facebook.com/moorross

Російська опозиція підтримала політика Бориса Надєждіна, якого в Росії назвали “антивоєнним” і “опозиційним”, знаючи, що він політик зсередини системи й має зв’язок із наближеними до президента РФ Володимира Путіна людьми. Наразі він вигідний для опозиції й може зіграти важливу роль у боротьбі з режимом. Таку думку сьогодні, 6 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог, публіцист Ростислав Мурзагулов.

“Коли опозиція об’єдналася навколо фігури Надєждіна, всі ж теж розуміли, що Надєждін — це далеко не Че Гевара. Усі розуміли, що він зсередини системи, знайомий із [колишнім головою уряду Росії Сергієм] Кирієнком і грає якусь свою складну гру. Він зараз вигідний і потрібний для перемоги ліберального російського руху, російської опозиції”, — пояснив він.

Політтехнолог підкреслив, що у Путіна немає реальної підтримки більшості росіян.

“Коли Надєждін почав говорити хоч щось, що більш-менш могло сподобатися антипутінські налаштованому електорату, а такого в Росії, я думаю, не менше половини на сьогодні, влада злякалася. Я думаю, що підтримки більшості у Путіна немає. Якби були чесні вибори — був би гарантовано другий тур”, — сказав він.

Кремль помилився, допустивши Надєждіна до збору підписів, упевнений експерт.

“Із Надєждіним вони явно помилилися. Яке б вони зараз не ухвалили рішення, легітимність Путіна кульгатиме на обидві ноги. Вони хотіли пограти в демократію, а потрапили в халепу”, — резюмував він.

Читайте також: “Надєждін кращий за Путіна”: Галлямов про “опозиційного” кандидата в президенти Росії

Прямий ефір