У День Збройних сил президент подякував українським воїнам та ветеранам

Фото ОП

Президент Володимир Зеленський привітав військовослужбовців та ветеранів із Днем Збройних сил України.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Міністерства оборони України.  

Президент сказав, що сьогодні Україна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних сил. Проте справжня історія розвитку українського війська сягає кількох століть, і його звитяжний шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення і розвитку України.

“Увібравши в себе кращі національні військові традиції, що сформувалися у важких, кривавих війнах і збройних конфліктах минулого, українська армія за час своєї новітньої історії пройшла складний шлях до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах та здатної зламати будь-які загарбницькі плани ворога”, – зауважив глава держави.

Він наголосив, що українці пишаються своїми Збройними силами, демонструють їм найвищий рівень довіри, адже саме українські воїни зберегли незалежність України, за яку віками боролися наші пращури.

У день професійного свята військовослужбовці Збройних сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію – боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.

“Від імені українського народу висловлюю вдячність особовому складу та ветеранам Збройних сил України за самовіддану службу, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності країни. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їхній подвиг житиме вічно та буде взірцем чесного й самовідданого служіння вітчизні”, – сказав глава держави.

Він побажав українським воїнам та їхнім родинам міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський привітав українських волонтерів з Міжнародним днем волонтера.

Читайте також: Президент присвоїв почесні найменування військовим частинам ЗСУ

Прямий ефір