Президент привітав українських волонтерів з їхнім святом

Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський привітав українських волонтерів із Міжнародним днем волонтера, який відзначають 5 грудня.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ОП.

“Сприяння українській армії, підтримка лікарів, допомога дітям, що залишилися без батьківського піклування, громадянам, які постраждали внаслідок російської агресії на сході нашої країни, і багато інших милосердних справ реалізуються завдяки активності та самовідданості українських волонтерів“, – написав Володимир Зеленський.

Президент додав, що багато людей долучилися до волонтерського руху за останні роки, а згодом систематизували свою діяльність, створили благодійні фонди та навіть стали частиною світової волонтерської спільноти. Він подякував кожному, хто знайшов у собі сили продовжити цю соціально важливу справу.

Володимир Зеленський додав, що найкраща винагорода для волонтера – врятовані життя та долі людей.

“У цей надзвичайно складний час саме ваша активна громадянська позиція, невичерпна енергія та вміння спрямовувати її на допомогу, небайдужість до чужого горя та важка повсякденна праця додають віри й впевненості у нашу перемогу та світле майбутнє держави”, – сказав президент.

Глава держави побажав волонтерам та їхнім родинам міцного здоров’я, миру та благополуччя.

Нагадаємо, 30 листопада Верховна Рада ухвалила закон “Про службу військового капеланства”.

Читайте також: Добровольці і волонтери – окремий рід військ сили з великим серцем, – президент

Прямий ефір