Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Про це повідомив начальник Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус, інформує FREEДОМ.
За його словами, на це був запит від військових.
Чаус уточнив, що йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах: Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській.
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, а решта — писали відмови.
“За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них — 120 дітей”, — заявив В’ячеслав Чаус.
Він додав, що евакуація має бути завершена за два місяці.
Читайте також: Армія РФ атакувала дронами Чернігівську область — є постраждалі
Раніше речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що не припиняються російські обстріли населених пунктів Чернігівської, Сумської та Харківської областей.














