Три точки напруги на Південному фронті назвав експерт

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На лінії фронту на півдні України нині існують три точки напруги: у районах Вугледару Донецької області, Оріхова Запорізької області та на лівому березі Дніпра у Херсонській області. Про це в ефірі FREEДOM сказав керівник воєнних програм Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Павло Лакійчук.

“Якщо Вугледар відносити до Південного напрямку, то ось перша точка напруги — це Вугледарський виступ. Далі — бої на Оріхівському виступі, де котрий місяць росіяни намагаються ліквідувати те вклинювання Збройних сил України в їхню оборону, якого вдалося досягти минулого року. Про ліквідацію якого вони вже повідомляли разів, мабуть, із десяток. І намагатимуться продовжити реалізацію цього. І третій напрямок, де найбільше напружено, — це лівобережжя Дніпра”, — назвав гість ефіру.

Він наголосив, що йдеться не лише про Кринки.

“Це і дніпровські острови у гирлі річки та населені пункти вздовж лівого берега. Там теж росіяни намагаються скинути наших морських піхотинців з берега, про що вже разів п’ять точно їх генерали Путіну доповідали”, — додав Павло Лакійчук.

Читайте також: РФ докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій: ситуацію на фронті прокоментував Сирський

Нагадаємо, за даними Генерального штабу Збройних сил України, минулої доби на фронті сталося 104 бойові зіткнення. Найбільш напружена ситуація на Покровському напрямку.

Прямий ефір