РФ докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій: ситуацію на фронті прокоментував Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. Фото: Facebook

Розуміючи, що час гратиме на боці України, яка поступово отримує озброєння та військову техніку від партнерів, Росія тисне максимально. Про це сьогодні, 17 червня, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, який майже тиждень працює на Східному фронті у частинах різних угруповань, що тримають оборону на найбільш критичних ділянках фронту, інформує FREEДOM.

За його оцінкою, характер дій противника суттєво не змінився. Росіяни проводять активні наступальні дії різної інтенсивності на Купянському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках, намагаючись прорвати оборону українських військ та захопити важливі ділянки місцевості або населені пункти, які впливають на стійкість української оборони.

“Основні зусилля ворог зосереджує на Покровському напрямку, де сконцентрована переважна кількість його ударних бригад і полків. Тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринок та островів у прибережній частині лівого берега Дніпра”, — прокоментував головком.

Він зазначив, що основною метою його роботи на Східному фронті були вивчення ситуації, допомога командирам бригад в організації бойових дій, розв’язання проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю озброєння і боєприпасів, посилення резервами тощо.

“Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись. Тому командування російських військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій”, — схарактеризував ситуацію Сирський.

Читайте також: На Покровському напрямку російські загарбники значно наростили зусилля, — Генеральний штаб ЗСУ

Нагадаємо, за словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, по всьому фронту від Харкова до Кринок українські військовослужбовці демонструють стійкість, мужність і патріотизм. Зокрема, головком повідомив про бійця, який самотужки захопив у полон чотирьох окупантів.

Прямий ефір