Шмигаль: Програма енергоефективності у 2022 році стане частиною “Великого будівництва”

Фото з сайта kmu.gov.ua

Програма енергоефективності наступного року стане частиною проєкту “Велике будівництво”. Уряд затвердив постанову, яка дозволить залучити 25 млн євро на заходи з енергоефективності у 2 містах.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на засіданні уряду, пише UA.

За словами очільника Кабміну, важливим аспектом розвитку енергетичної сфери має стати масштабна програма енергоефективності.

“Є позитивні результати і щодо утеплення будівель, і щодо модернізації котелень, але ці позитивні результати є скоріше точковими, а не системними. І, відповідно, програма енергоефективності у наступному році стане частиною “Великого будівництва”. У нас є декілька проєктів з міжнародними партнерами, які дозволять акумулювати достатню кількість коштів на цю програму”, – сказав Шмигаль.

Уряд на засіданні також затвердив постанову, що дозволить залучити кошти від Німеччини через “Кредитну установу для відбудови” (КfW). Шмигаль додав, що понад 25 млн євро спрямують на впровадження заходів з енергоефективності в Запоріжжі та Житомирі.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон “Про енергетичну ефективність”, який, зокрема, окреслює проведення на великих підприємствах енергоаудиту раз на чотири роки, а також встановлення цільового показника щорічного скорочення споживання енергії.

Читайте також: Президент підписав закон про енергоефективність: що він передбачає

Прямий ефір