Щонайменше 10 000 осіб — черга на вступ до Легіону “Свобода Росії” зростає, — Пономарьов

Ілля Пономарьов. Фото: Facebook/iponomarev

Охочих вступити до Легіону “Свобода Росії” достатньо, щоб сформувати кулак, який дійде до Москви. Про це сьогодні, 5 червня, в ефірі телеканала FREEДОМ заявив засновник каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов. 

За його інформацією, черга на вступ до легіону до початку подій у Бєлгородській області становила приблизно 10 000 осіб.

“У мене останніх цифр немає, оскільки зараз усе різко змінюється, особливо — за останні два тижні, з моменту 22 травня, коли почалася ця операція. Але я можу сказати, що до цього черга в легіон становила близько 10 000 осіб. Ось такого масштабу ця історія”, — зазначив Пономарьов.

Він також наголосив, що досить мало людей проходять відбір на вступ, оскільки вимоги — високі.

“Це і питання фізичної, психологічної готовності. Це і перевірка на поліграфі, оскільки агентури багато заслано. Однак, я би так сказав: охочих достатньо для того, щоб сформувати кулак, який може дійти до Москви. Цього достатньо”, — резюмував ексдепутат Держдуми. 

Гість ефіру також зазначив, що після атаки БпЛА по Москві та рейду РДК у Бєлгородську область росіяни перебувають у шоці, але найважливіше сьогодні — пояснити російським елітам, що все пропало. 

“Те, що відбувається зараз у Бєлгородській області, і те, що роблять російські партизани, коли дрони прилітають у Кремль, це, звісно, шок для системи, але це шок ще й для масової свідомості. Люди бачать, що насправді ми щось можемо змінити, щось зробити, нас бояться. Путін уже почав обговорювати на Раді безпеки питання стабільності в країні. А це означає, що тканина державності розповзається. І це, звичайно, дуже потужні сигнали. Коли влада боїться в Росії, вона довго не живе. А зараз вона явно показує, що боїться”, — резюмував Пономарьов.

Читайте також: Події в Шебекіно відкривають росіянам очі: експерти про те, що відбувається в Бєлгородській області

Нагадаємо, 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Бєлгородської області Росії. Після цього провели пресконференцію, під час якої підбили підсумки рейду: вони зайшли вглиб РФ на 42 км і протягом доби контролювали деякі населені пункти Російської Федерації. Також їм вдалося захопити бронетехніку та зброю збройних сил РФ, деякі документи військових та взяти полоненого. Рейди добровольців продовжуються, точаться бої, з деяких населених пунктів регіону, як, наприклад, міста Шебекіно, місцева влада евакуювала мешканців.

Прямий ефір