Ми довели, що путінські війська виявилися абсолютно не готові до опору росіян, — бійці РДК

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону “Свобода Росії” провели пресконференцію, під час якої підбили підсумки рейду в Бєлгородську область. Легіонери зайшли вглиб РФ на 42 км і протягом доби контролювали деякі населені пункти Російської Федерації. Також їм вдалося захопити бронетехніку і зброю збройних сил РФ, деякі документи військових і взяти полоненого, передає FREEДОМ.

“У Бєлгородській області ми стали свідками безпринципності та жорстокості путінських військ. Поки легіонери проходили населені пункти не чіпаючи місцевих жителів, ствольна артилерія, авіація збройних сил Російської Федерації працювала по мирних містах. Це та сама турбота про громадян, про яку говорять у Кремлі? Ми довели, що путінські війська виявилися абсолютно не готові до опору росіян і готові стерти з лиця землі свої ж землі, щоб не показувати слабкість”, — сказали учасники пресконференції.

Російські добровольці наголосили: армія РФ деморалізована і не чинила опору, попри величезну чисельну перевагу.

За словами бійців, легіон і РДК використовували техніку, яку російська армія відібрала у ЗСУ під Бахмутом.

Читайте також: Спецоперація на території Бєлгородської області триває — деталі від РДК і легіону “Свобода Росії” (ВІДЕО)

Нагадаємо, командир Російського добровольчого корпусу (РДК) з позивним White Rex розповів, що після проведення спецоперації в Бєлгородській області у них двоє поранених, загиблих немає.

Раніше повідомлялося, що 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Росії та встановили контроль над низкою населених пунктів.

Читайте також: Початок спекотного літа у РФ: що говорить російська опозиція про події в Бєлгородській області

Прямий ефір