Серебрянський ліс важливий для українського угруповання на Сіверському виступі — коментар експерта

Серебрянське лісництво. Скріншот: t.me/azov_media

Бригада “Азов” Національної гвардії України просунулась у Серебрянському лісництві. Це важлива ділянка Лиманського напрямку, перебування на якій ворога може бути загрозою для українських сил на Сіверському виступі. Про це в ефірі FREEДОМ сьогодні, 16 червня, сказав керівник військових програм Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Павло Лакійчук.

“Внаслідок і фізико-географічних умов, і розташування сил наших і противника може бути серйозною загрозою на півночі нашого Сіверського виступу, який сформувався між Лиманом на півночі та Бахмутом на півдні”, — пояснив гість ефіру.

За його оцінкою, одним із завдань росіян на цьому відтинку фронту є зрізати Сіверський виступ, захопивши його шляхом оточення.

“Потім на півдні у нас виникає між Часовим Яром, Покровськом та Авдіївкою ще один виступ — уже вклинювання противника у нашу територію. Таким видавлюванням, загрозою створити кліщі росіяни намагаються змусити нас відступати. Чим менше у них буде таких можливостей, тим меншим буде потенціал”, — зазначив Павло Лакійчук.

Нагадаємо, на Сіверському напрямку протягом минулої доби ворог чотири рази невдало намагався атакувати позиції ЗСУ поблизу Верхньокам’янського та Роздолівки.

Прямий ефір