СБУ повідомила про арешт 2 млрд активів компанії, якою володіли соратники Путіна

В Україні заарештовано активи компанії на загальну суму понад 2 млрд грн, якими володіли особи з оточення президента країни-агресора РФ Володимира Путіна. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Йдеться про одного з найбільших виробників бетоноконструкцій, який постачав продукцію як в Україну, так і за кордон. Служба безпеки встановила, що кінцевими бенефіціарами компанії є російські бізнесмени, які причетні до фінансування т.зв. “Л/ДНР“, – зазначили у пресслужбі.

Один із бенефіціарів входить до оточення Путіна, який розв’язав проти України повномасштабну війну.

Відповідна особа є спонсором передвиборчої кампанії партії Єдина Росія. Також він будує житло для співробітників ФСБ та збройних сил країни-агресора.

Для уникнення міжнародних санкцій та постачання товару на тимчасово окуповані території України керівництво компанії здійснило ребрендинг торгової марки. Втім завдяки реакції СБУ на це підприємство накладено арешт”, — зазначили в повідомленні.

За рішенням суду заарештовано активи сумою понад 2 млрд грн.

• 100% корпоративних прав у вигляді статутного капіталу на понад 437 млн ​​грн;

• рухоме та нерухоме майно підприємства орієнтовною вартістю 1,5 млрд грн;

• дев’ять банківських рахунків, де є загалом понад 104 млн грн.

Кримінальне провадження розпочато за такими статтями:

ч. 2 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України)

ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У пресслужбі СБУ зазначили, що рішенням суду заарештоване майно передається в управління Національному агентству України з виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Нагадаємо, військовий експерт Михайло Притула в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів про актуальну ситуацію в зонах бойових дій. Українська армія звільняє від окупантів території на Запорізькому напрямку, використовуючи самохідні артилерійські установки “CAESAR”, а Росія сконцентрувала свої війська поблизу Сєвєродонецька та Попасної.

Читайте також:

Туберкульоз, ВІЛ, холера — як розв’язана Росією війна впливає на епідситуацію в Україні та Європі

Російська пропаганда зробила українців “нацистами” — як “промивають” мізки в РФ

Директор музею Голодомору: Геноцид – це і безіменні могили, і знищення мови, і депортація.

Прямий ефір