Саакашвілі вважає себе в’язнем Путіна: Денісова відвідала політика у тюрмі (ВІДЕО)

Фото Facebook Людмили Денісової

Омбудсмен Людмила Денісова відвідала сьогодні у пенітенціарній установі №12 міста Руставі (Грузія) громадянина України, голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі.

Про це повідомляє UA з посиланням на Facebook Людмили Денісової.

“У дворі колонії чергує  реанімаційна бригада. Вона оснащена тим, чим вони можуть зробити переливання крові або непрямий масаж серця. Якщо треба буде відновлювати життєво-важливі органи (а сьогодні вже 27 день голодування), вони цього зробити не зможуть”, – сказала омбудсмен.

Денісова також додала, що Саакашвілі вважає себе в’язнем Путіна. Він більше всього не хоче зашкодити Україні та допустили кровопролиття у Грузії.

Нагадаємо, президент Грузії 2004-2013 роках і голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі був затриманий 1 жовтня 2021 року у Тбілісі. У цей день він прибув на батьківщину, щоб підтримати опозицію на майбутніх муніципальних виборах.

Володимир Зеленський говорив про те, що буде домагатись повернення Міхеїла Саакашвілі в Україну.

Адвокати Саакашвілі повідомляли про погіршення стану здоров’я експрезидента Грузії в результаті розпочатого голодування.  

Читайте такожСправа Саакашвілі – чи звільнить Грузія політика: “5 вопросов” з Ігорем Рейтеровичем (ВІДЕО)

Прямий ефір