Розвідка: Росія може вдатися до нових провокацій проти місії ОБСЄ на сході України

Фото Укрінформ

Російська Федерація може вдатися до нових провокацій проти представників місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, пише UA.

За оцінками воєнної розвідки України, російське керівництво може продовжити операцію з дискредитації Місії.

“Інцидент із блокуванням роботи Місії ОБСЄ та взяття в заручники міжнародних спостерігачів укотре продемонстрував нехтування російською владою усіма нормами міжнародного права та її неспроможність дотримуватися взятих на себе зобов’язань”, – ідеться у повідомленні.

Головне управління розвідки Міноборони неодноразово фіксує здійснення Росією провокацій та інформаційно-психологічних операцій напередодні міжнародних зустрічей високого рівня.

У повідомленні сказано, що метою російських окупаційних адміністрацій є створення штучних проблем для роботи спостерігачів Місії напередодні переговорів міністрів закордонних справ у Нормандському форматі, які плануються найближчим часом.

“Україна використає усі дипломатичні можливості для відновлення роботи спостерігачів на тимчасово окупованих територіях”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, робота міжнародних спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в окремих районах Донецької області (ОРДО) припинена. Їх просто заблокували у місцях локації.

Читайте також: Володимир Зеленський обговорив із Ллойдом Остіном ситуацію в Криму і на Донбасі

Прямий ефір