Росія досягла успіху в розробці засобів РЕБ: українську радіоелектронну боротьбу оцінив Ігнат

Юрій Ігнат. Скріншот: uatv.ua

На розробку і виробництво засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) Росія виділяла величезні суми. Нині ворожі РЕБ становлять серйозну загрозу і впливають на ситуацію на полі бою загалом. Україна також займається розробкою засобів радіоелектронної боротьби, проте почала опрацьовувати це питання не так давно Про це сьогодні, 4 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

За його словами, небезпеку для українських безпілотників становлять як окопні РЕБ малого радіуса дії, так і великі установки.

“Непогано сьогодні в Україні працюють у плані РЕБ, є вітчизняні підприємства, які можуть і роблять. На жаль, почали не так рано, як нам би цього хотілося, Якби це виробництво було ще 10 років тому запущене, вкладалися б кошти, були б державні закупівлі тощо, ми б мали сьогодні зовсім іншу картину. А так доводиться безпосередньо зараз виробляти та насичувати війська”, — розповів Ігнат.

Читайте також: Українські танкісти з передової поділилися особливостями ведення сучасної війни — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Прямий ефір