Російське вторгнення в Україну зайшло в глухий кут — думка військового експерта

Російські військовослужбовці. Фото: gettyimages.com

Російська армія перебуває в стратегічному глухому куті, позаяк у кращому для неї випадку може здійснювати наступальні дії для вирівнювання лінії фронту та поліпшення свого тактичного становища. Про масштабні операції не йдеться. Таку думку висловив військовий експерт Ян Матвєєв у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

“По суті, авантюра — все це вторгнення — воно, безумовно, зайшло в глухий кут у своєму смисловому значенні. Зрозуміло, що наростити сили кардинально, вдвічі-втричі збільшити угруповання в найближчому майбутньому неможливо для російської армії. А без цього якихось великих наступів на Харків, на Одесу, до Дніпра з усіх боків, якщо дивитися на Київ, можливо, ще щось — глобальних наступальних операцій, які б змусили Україну здатися як державу, як військову потугу — це дуже складно уявити. І таке навряд чи станеться”, — упевнений він.

На думку експерта, це і є стратегічний глухий кут для російської армії.

“Загалом у російської армії залишилася лише одна перспектива: намагатися оборонятися чи, можливо, трошки десь наступати, вирівнювати, покращувати свої позиції, тримати окуповані території та змушувати Україну до переговорів, якось намагатися змусити відмовитися від боротьби тощо. Власне, це можна назвати якимось глухим кутом, стратегічним, глобальним для саме армії”, — заявив Ян Матвєєв.

Читайте також: 70% росіян “за” припинення війни проти України: підсумки соцопитування в РФ обговорюємо з експертами

Прямий ефір