Впродовж 10 червня армія РФ обстрілювала населені пункти Херсонщини артилерію та дронами різного типу. Внаслідок російської агресії одна людина загинула та п’ять, серед яких 10-річна дитина, отримали поранення. Про це повідомили в Херсонській обласній прокуратурі, інформує FREEДОМ.
За даними правоохоронців, вдень від атаки безпілотника у Херсоні загинув співробітник енергокомпанії. В момент вибуху снаряда чоловік проводив відновлювальні роботи.
У Херсоні та Великій Олександрівці від російських БпЛА постраждали двоє людей. Та ще троє цивільних, зокрема десятирічна дівчинка, отримали травми внаслідок артилерійського обстрілу обласного центру.
Також у прокуратурі повідомили, що пошкоджень зазнали приватні будинки та службовий автотранспорт.
Читайте також: У списку “перемог” Росії — житлові будинки та контейнеровоз: Зеленський розкрив наслідки ударів по Україні за три дні (ФОТО)
Нагадаємо, армія РФ сьогодні, 10 червня, завдала удару по Запоріжжю.
Також сьогодні окупаційні війська вдарили безпілотником по залізничному вокзалу в Сумах.
Читайте також: “Густий дим, з поверхів спускалися у рушниках, собаки ледь вижили”: харків’яни розповіли про пережиту російську атаку (ВІДЕО)














