ПВК “Вагнер” може піти на Москву: прогноз Піонтковського про майбутнє РФ

Андрій Піонтковський. Фото: delfi.lt

Російський диктатор Володимир Путін займається рутинізацією війни, це його нове ідеологічне завдання. Тому він уникає явного оголошення мобілізації, вона в Росії на сьогодні повзуча, адже ніхто не скасовував указу Путіна. Про це сьогодні, 9 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив Андрій Піонтковський, російський математик, публіцист та журналіст.

Він зазначив, що Євген Пригожин зараз бореться за життя, тому що генерали йому ніколи не пробачать того цькування, коли його люди демонстративно з кулеметів розстрілювали портрети воєначальників.

“Ось цим підняттям ставок, випинанням своєї ролі він бореться за своє життя. І як крок у відповідь Міністерство оборони створює нову ПВК на базі “Газпрому” і пропонує бойовикам не 200 тисяч рублів на місяць, як Пригожин, а 400 рублів на місяць. Ось все це аж ніяк не підвищує боєздатність російської армії, а просто перетворює її на комбінацію мафіозних груп, 27 ПВК є на сьогодні. Для боротьби з Україною вони не потрібні. Я думаю, що ці мафіозні групи розуміють, що війна стратегічно програна, і готуються перейти з імперіалістичної війни до громадянської чи скоріше мафіозної”, — сказав Піонтковський.

Він також наголосив, що в будь-якому разі до РФ повернуться сотні тисяч “мобіків”, що вижили.

“Вони будуть, як і селяни з гвинтівками, які прийшли до Петербурга і навернули там таких справ, що ми вже скільки років розбираємося і не можемо розібратися. Все це закладає величезну бомбу соціального вибуху під майбутнім Росії”, — наголосив гість ефіру.

Публіцист вважає, що Путін уже зрозумів, що заявлена війна зі знищення України ним програна, а він тепер бореться у новій війні за власне життя. Гість ефіру також зазначив, що Путін втрачає контроль над тим, що відбувається у його країні.

Читайте також: Росія зазнає краху в найближчі 10 років: велике інтерв’ю з американським істориком Олександром Мотилем

Прямий ефір