Путіну нема потреби оголошувати повну мобілізацію, — Сидельников

Андрій Сидельников. Фото: facebook.com

У Володимира Путіна немає юридичної та фізичної необхідності оголошувати повну мобілізацію. У Росії триває часткова мобілізація. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський опозиціонер, політемігрант, лідер міжнародного руху “Говоріть голосніше!” Андрій Сидельников.

“Сьогодні нема потреби оголошувати повну мобілізацію, тому що досі діє і не виконаний ще указ про часткову мобілізацію. За ним із мільйона людей, за попередніми оцінками, 550 тис. десь опрацьовано. Багато з них уже загинули”, — сказав він.

Чоловіків намагаються заманити на фронт в Україну великими зарплатами, але добровольців не залишилося, зазначив опозиціонер.

“Конкурс іде між регіонами. До величезної зарплати, яку пропонує Міністерство оборони в разі підписання контракту, додатково регіони виділяють різні фінансові надбавки. Це не дає ефекту, тому що добровольців уже немає”, — підкреслив він.

Путіну не вигідно передислокувати війська з кордонів з іншими країнами, вважає Сидельников.

“Путін не хоче в Україну передислокувати війська з Далекого Сходу, які стоять там на кордонах і розташовані в різних регіонах країни. Путіну боязно оголити простір усередині країни”, — сказав він.

Опозиціонер розповів, що Міноборони РФ відправляє на фронт призовників, яких обманом змусили підписати контракт.

“Путін кидає на фронт не мобілізованих, а тих, хто пішов служити за призовом. Їх обманом змусили підписати контракт із Міністерством оборони. Це ті люди, які цього року тільки пішли проходити військову службу і за законом їх не мають право в гарячі точки посилати. Ну, ясна річ, що російським правителям закони не писані”, — резюмував він.

Читайте також: Як величезні людські втрати росармії впливають на Росію — думка експертів і глядачів FREEДОМ

Прямий ефір