Прокуратура Харківської області повідомила про підозру 360 колаборантам — половина з них втекла до РФ, — Чубенко (ВІДЕО)

Дмитро Чубенко. Cкріншот: uatv.ua

До судів Харківської області направлено вже 112 обвинувальних актів із 360 стосовно людей, які співпрацювали з Росією. Про це сьогодні, 3 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

“Підозра повідомлена 360 колаборантам, державним зрадникам, людям, які допомагали російській окупаційній владі. 112 обвинувальних актів вже направлено до суду, робота продовжується”, — поінформував він.

Спікер зазначив, що підозри оголошуються тим українцям, які співпрацювали з РФ, займали держпосади та працювали у правоохоронних органах на російських окупантів.

При цьому половина колаборантів втекла до РФ разом із російськими військами — фізичного доступу до них зараз немає.

“Працюємо у напрямку збору доказової бази, фіксації тих злочинів, які вони скоїли. Збір інформації з метою недопущення уникнення відповідальності у майбутньому. Режим Путіна не вічний, тому люди, які зараз ховаються, через якийсь час або захочуть повернутися до України, подумавши, що про них забули, або ми матимемо до них доступ на території РФ. Правосуддя та справедливість досягнуть людей, які чинили незаконні дії”, — наголосив Дмитро Чубенко.

Читайте також: Рятувальники-альпіністи цілодобово працюють у Харкові: врятовано понад 300 мирних жителів — деталі

Прямий ефір