Поблизу острова Зміїний українські катери вдарили по російському літаку — деталі від української розвідки (ВІДЕО)

Місце бою. Фото: gur.gov.ua

У територіальних водах України поблизу острова Зміїний, в районі так званих “вишок Бойка”, сталося зіткнення російського військового літака та українських бойових катерів. Про це сьогодні, 23 серпня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, інформує FREEДОМ.

“Літак окупантів спробував атакувати військові судна Сил безпеки та оборони України, але отримав відповідь. Ворожа пропаганда поширила фейк про нібито ураження та затоплення українського катера. Насправді російська ракета впала у воду та продовжила рух на зустріч із крейсером “Москва” ― жодної шкоди українським військовим завдано не було”, — йдеться в повідомленні української розвідки.

Розвідники зазначили, що у відповідь на спробу атаки українські військовослужбовці завдали удару по літаку окупантів.

“Випущена з бойового катера України ракета пошкодила російський борт, який був вимушений одразу ж залишити місце події та летіти у напрямку найближчого аеродрому”, — уточнили в Головному управлінні розвідки.

Читайте також: Досвід протистояння України Росії в Чорному морі цікавить військово-морські сили багатьох країн світу, — Риженко

Нагадаємо, речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук зазначив, що списувати загрозу Чорноморського флоту РФ не можна, хоч той і зазнав втрат. 

Прямий ефір