План Путіна – знищити Україну як державу, – Данілов

Фото Укрінформ

Президент Росії Володимир Путін хоче знищити Україну як державу.

Таку думку в інтерв’ю “Українській правді” висловив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов, пише UA.

“Давайте починати з самого початку. Який план у Путіна? Він доволі простий, ми про нього публічно кажемо – це знищення нас як держави”, – сказав він

За словами Данілова, спочатку Росія окупувала Крим, потім – частину Донецької та Луганської областей, щоби відвернути увагу від півострова.

“Який план сьогодні у Путіна? Внутрішня дестабілізація в нашій країні. Якщо тільки відбудеться внутрішня дестабілізація, потім він буде мати можливість скористатися цією дестабілізацією для того, щоб зробити свою чорну справу. Крапка. Якщо не буде внутрішньої дестабілізації, буде набагато складніше виконувати ті завдання, які вони поставили перед собою”, – сказав секретар РНБО.

На думку Данілова, якщо говорити глобально, Путін прагне відтворити “радянську імперію”, а без України цього не вдасться зробити.

“Тобто вона може бути, але карликова. Та перш ніж зазіхати на чужий город, Росії слід розібратися із власними величезними проблемами і викликами“, – додав Олексій Данілов.

Раніше в ефірі іномовлення України UA директор Євразійського центру при Атлантичній раді (Atlantic Council, США), посол США в Україні (2003-2006 рр.) Джон Гербст заявив, що війна на Донбасі не досягає мети, тому Путін загрожує повномасштабним вторгненням.

Читайте також: Надавати Україні озброєння та посилювати НАТО на сході Європи потрібно до вторгнення Росії, – Гербст (ВІДЕО)

Прямий ефір