Війна на Донбасі не досягає мети, тому Путін загрожує повномасштабним вторгненням, – Гербст (ВІДЕО)

Фото з сайта kanaldom.tv

Загрозою повномасштабного вторгнення до України президент РФ Володимир Путін намагається примусити США, НАТО, ЄС та саму Україну до поступок. Таку думку в ефірі іномовлення України UA висловив директор Євразійського центру при Атлантичній раді (Atlantic Council, США), посол США в Україні (2003-2006 рр.) Джон Гербст.

“Путін намагається змусити США, або НАТО, Євросоюз чи Україну йти на поступки під загрозою повномасштабного вторгнення до України. Він сподівається, що саме ця загроза дозволить йому досягти своєї мети”, – сказав дипломат.

При цьому Гербст упевнений, що Путін не наважиться на вторгнення, тому що “це для нього великий ризик”.

“Бо він не хоче нових сильних санкцій проти Росії, про які вже дав зрозуміти Байден. І Путін теж усвідомлює, що якщо він посилає свої війська до України зараз, то ми посилаємо на схід [Європи] додаткові сили НАТО, спрямуємо ще війська до Прибалтики, Польщі та Румунії. Буде ще зброя для України. І стратегічне становище Росії насправді стане слабшим”, – пояснив він.

Крім цього, сьогоднішні загрози Путіна – це прямий результат того, що путінська політика щодо України не працює, додав Гербст.

“Його гібридна війна на Донбасі не досягає його мети. І тому він намагається іншим чином реалізувати цю мету”, – вважає дипломат.

Читайте також: Конфлікт РФ із Заходом заснований на питанні України та бажанні контролювати вплив у Європі, – Шелест (ВІДЕО)

Прямий ефір