Після ударів по військових об’єктах на території РФ кількість обстрілів Харкова знизилася — деталі від Снєгирьова

ЗСУ. Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Україна отримала дозвіл завдавати ударів по військових об’єктах, розташованих на території Росії, і знищила низку військової техніки. Унаслідок цього кількість обстрілів Харкова скоротилася. Про це сьогодні, 18 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов.

“Після ухвалення рішення було завдано ударів по пускових установках С-400. Це унікальний випадок, коли вдалося знищити одночасно дві пускові установки. І плюс знищена була РЛС — радіолокаційна станція. Крім цього, вдалося вразити систему реактивного залпового вогню “Торнадо С” з дальністю ураження до 120 км, яку окупанти використовували для завдання ударів по Харкову та іншим житловим мікрорайонам українських міст. Крім цього, ми можемо відзначити знищення пункту постійної дислокації російських окупантів у Шебекиному та успішний характер удару по командно-штабному пункту 6-ї загальновійськової армії російських окупантів”, — розповів експерт.

Снєгирьов звернув увагу, що за оцінкою адміністрації міста Харкова, після ударів, які завдали Сили оборони України по законних цілях на території РФ, інтенсивність ракетних обстрілів російських терористів по Харкову різко зменшилася.

Він додав, що Україні необхідно дати дозвіл завдавати удари по території РФ на більшу відстань, щоб ще сильніше зменшити кількість ударів по Харкову та області.

Читайте також: Україна провела тестові удари західною зброєю по території РФ — висновки озвучив Грабський

Нагадаємо, канцлер Австрії Карл Нехаммер заявив, що Україна має право атакувати територію Російської Федерації із західного озброєння. Якщо Європа дасть слабину, то російські генерали можуть піти далі.

Прямий ефір