Після анексії окремих регіонів Путін повернеться до ідеї про приєднання всієї України до РФ — Ейдман

Російській армії потрібний перепочинок не тільки для того, щоб упорядкувати неабияк пошарпані війська, а й для підготовки до т.зв. “референдуму”. Таку думку в ефірі марафону FREEДОМ озвучив російський політичний експерт, соціолог Ігор Ейдман.

“Путін не хоче миру, а хоче захопити Україну. Але він дуже потребує якогось перепочинку. По-перше, для того, щоб упорядкувати неабияк пошарпані Збройні сили РФ, а по-друге, план Путіна-Кирієнка про проведення т.зв. “референдумів” окупованих областей зривається через інтенсивні бойові дії. А потім керівництво РФ планує анексувати захоплені території й “продати” це населенню як великий успіх у війні”, — розповів Ейдман.

Він уточнив, що в російській пропаганді є тези, що росіяни недаремно билися і захопили родючі області України, а також коридор у Крим: “Владі РФ потрібно продемонструвати по-імперськи налаштованим росіянам вагомий успіх, реальний результат цього беззаконня та бійні, яку вони влаштували”.

Однак це не означає, за словами спікера, що Росія на цьому зупинилася б: “Через якийсь час після анексії (українських територій) вони повернулися б до своєї основної мети — параноїдальних, надцінних ідей Путіна про приєднання України до відродженої путінської Росії”.

Нагадаємо, заступник голови Генерального штабу ЗСУ у 2006-2010 роках Ігор Романенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив думку, що лідер агресора РФ Путін не пропустить 24 серпня. Враховуючи військовий підхід, Україні варто готуватися до найгіршого варіанту.

45% регіону — під контролем України: про ситуацію на Донеччині розповіла журналістка UA

“Свій обов’язок ми виконали”: чоловіки з окупованої Луганщини не хочуть воювати за ідеї Путіна

Читайте також: Перепелиця пояснив, навіщо Путін віддав Сирію та Південний Кавказ під вплив Туреччини

Прямий ефір