“Хлопки” на аеродромі в Білорусі підтверджують активну позицію України— Романенко

Лідер країни-агресора РФ Володимир Путін не пропустить 24 серпня, тому Україні варто готуватися до найгіршого варіанту. Такою думкою поділився заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006-2010 рр.) Ігор Романенко в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA.

“Путін не пропустить цю дату, у нього з нею пов’язано дуже багато. Ми маємо передісторію — його особисту та дій ЗС РФ… А військовий підхід полягає в обробці кількох сценаріїв дій противника, а особливо детально — найгіршого варіанту”, — наголосив Романенко.

Спікер наголосив, що Україна не займає пасивну позицію та знищує ресурси противника. Показник тому — “хлопки” у Криму та Білорусі.

“Готуватися — не означає просто чекати. Щодо техніки, розташованої на аеродромі в Зябрівці, Білорусь, ми знаємо, що перед цим були т.зв. “хлопки”. Росіяни та білоруси як завжди казали, що там підірвався танк. Тобто танк “підірвався” цілих вісім разів. Це підтверджує, що ми не займаємо пасивну позицію”, — пояснив експерт.

Він також розповів, якими способами українська армія може ліквідовувати російські ракети: “Знищувати ракети можна у повітрі за допомогою сучасних засобів — винищувачів та зенітно-ракетних комплексів. Також можна ліквідувати носії. Наприклад, “Іскандери” потрібно знищувати до запуску, а “Калібри” — ударами по кораблях, катерах та підводних човнах Чорноморського флоту РФ. Досвід ми маємо, починаючи з флагмана (ракетного крейсера “Москва”). І знищувати носії цих ракет повітряного базування на аеродромах чи повітрі”.

Нагадаємо, міністр культури України Олександр Ткаченко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, як підтримати українську культуру під час війни, де брати фінанси на відновлення зруйнованих російськими загарбниками об’єктів культури, а також про старт заміщення українськими книгами видань часів СРСР.

“Свій обов’язок ми виконали”: чоловіки з окупованої Луганщини не хочуть воювати за ідеї Путіна

Кремль відправляє на війну в Україну злочинців, роблячи з них героїв

Читайте також: Чому “референдуми” в окупації неможливі. Аргументи Михайла Подоляка

Прямий ефір