Окупаційна влада Криму та командування росармії готуються покинути півострів — ознаки назвав Чистіков

Ілюстративне фото: dw.com

Придбана за час окупації кількість житла, яке росіяни хотіли б зараз продати в Криму, значна. Про це сьогодні, 23 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Денис Чистіков.

Так він прокоментував повідомлення місячної давності, що колаборанти тікають із Херсонської та Запорізької областей до Криму. В українській розвідці нещодавно заявили, що вже окупаційна так звана “влада” Криму та командування росармії активно пакують валізи й теж готуються покинути півострів.

“Таку інформацію окупаційна адміністрація намагається приховати. Але останніми днями з’явилася інформація про те, що збільшилася кількість поїздів як пасажирських, так і вантажних на територію Криму. Це вони пояснюють тим, що збільшиться туристичний сезон. Але також фіксується, що після вибухів у Джанкої та Севастополі почали скасовувати броні та взагалі відмовлятися від відпочинку на території тимчасово окупованого Криму. Тому ми можемо зрозуміти, що це збільшення кількості поїздів може бути якраз використано для евакуації”, — сказав заступник постпреда.

Крім того, додав Чистіков, за інформацією про кількість вивезеної продукції з території Криму, окупаційна адміністрація заявила про збільшення цих обсягів. Вони вивозять зернову продукцію, намагаються максимально вивезти зерно, яке накопичилося на території Криму і було завезено до Криму з новоокупованих територій.

Читайте також: Окупант очікує на наступ ЗСУ, тому репресії в Криму посилюються, — Чистіков

Прямий ефір