Один загиблий, кілька зниклих безвісти — наслідки ракетних атак на Дніпро (ВІДЕО)

Наслідки обстрілу Дніпра. Фото: Резніченко/telegram

Уночі місто Дніпро зазнало ракетної атаки російських окупаційних військ. Ракети влучили в автотранспортне підприємство й один із центральних районів міста, по якому раніше вже було завдано ударів. Про це сьогодні, 30 вересня, з місця подій повідомила журналістка FREEДОМ Наталія Гусак.

Під обстріл Дніпро потрапив близько 23:00 у четвер. УВже сьогодні вранці стало відомо, що удару по території транспортного підприємства було завдано ракетою “Іскандер”. В автопарку підприємства — автобуси, які обслуговують міські маршрути, зокрема найжвавіші. Сьогодні близько 25% автобусів на них не вийшли.

Відомо про одного загиблого, ще кілька людей вважаються зниклими безвісти. Удару було завдано в той час, коли автобуси тільки-но повернулися до парку.

“У парку ще були водії, які щойно заїхали. Хтось здавав денний виторг, хтось збирався додому. Була нічна зміна: слюсарі, мийники, шиномонтажники. Із 200 автобусів на маршрут сьогодні змогли виїхати лише 14. Більшість згоріла, частина сильно пошкоджена. Не знаю, що вдасться відновити, що — ні. Дах зірвало з автобуса, кістяк залишився, а дах закинуло метрів на 50”, — розповів директор автотранспортного підприємства Михайло.

Через удар у будинках навколо підприємства вилетіли вікна, триває ліквідація наслідків атаки.

Ще один удар був по центральному району Дніпра, який кілька тижнів тому вже зазнавав ракетної атаки. Жертв вдалося уникнути.

Незважаючи на те, що місцеві підприємці вкотре зазнали збитків, сьогодні вони прийшли на роботу і не планують впадати у відчай.

“Як завжди, вибило все. Приїхали — все “красиво”. Слава Путіну-скотині, що він нам так допомагає, щоб ми по кілька разів шибки ставили. Звичайно, це жах, бо довкола люди. Біда. Біда, яка довкола нас дуже страшна, навіть не знаю, що сказати. Уже не вперше. Слава богу, всі живі”, — каже мешканка Дніпра Валерія.

Тим часом влада закликає мешканців Дніпра не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Читайте також: Про 16 російських ракет по Запоріжжю повідомив Зеленський — наслідки бачили журналісти FREEДОМ (ВИДЕО)

Прямий ефір