Міністр оборони Михайло Федоров сьогодні, 11 лютого, подякував Європарламенту за підтримку кредиту для України розміром 90 млрд євро, повідомляє FREEДОМ.
Він наголосив, що Україна розраховує на оперативне виділення грошей із пакету допомоги Євросоюзу.
“Європарламент схвалив кредит для України на 90 млрд євро у 2026-2027 роках. З них 60 млрд будуть спрямовані на потреби оборони. Очікуємо на швидкий процес виділення коштів, щоб ці ресурси без затримок потрапили на передову. У цій війні швидкість така ж важлива, як зброя”, — написав Федоров у Telegram.
Читайте також: Міністри оборони країн ЄС обговорили фінансування українського ВПК — подробиці з Брюсселя (ВІДЕО)
Нагадаємо, депутати Європейського парламенту сьогодні, 11 лютого, проголосували за три законодавчі акти, що дають можливість надати Україні кредит ЄС у розмірі 90 млрд євро в умовах триваючої агресивної війни з боку Росії.














