Не варто очікувати на революційні рішення всередині Росії у зв’язку з оголошеною частковою мобілізацією, — політтехнолог

Борис Тизенгаузен
Борис Тізенгаузен. Facebook/boris.tisenhausen

Надії на революційні рішення всередині Російської Федерації у зв’язку з оголошеною частковою мобілізацією немає. Про це сьогодні, 23 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Масових протестів не трапилося проти війни. Сотні людей на вулиці вийшли, а сотні тисяч тікають із країни. Ось уся суть “великої нації”. Протестувати ніхто не хоче, бояться, розбігаються. Надії на якесь революційне вирішення питання всередині Росії у нас немає. І не було в мене ніколи, в принципі. Коли, вибачте, двісті людей тікають від двох російських міліціонерів, то тут ні про яку революцію не може йтися… Мирний протест нічого не вирішує, і росіяни це повинні зрозуміти, але вони бояться”, — сказав політтехнолог.

Читайте також: Одні тікають із країни, інші готові завдати собі каліцтв — як росіяни рятуються від мобілізації (ВІДЕО)

Нагадаємо, вранці 21 вересня президент РФ Володимир Путін виступив зі зверненням до народу на федеральних телеканалах, в якому оголосив про часткову мобілізацію в Росії. Телеканал FREEДОМ зібрав реакцію світових політичних лідерів.

Прямий ефір