Наступ РФ на Бахмут слабшає, — британська розвідка

Бахмут. Фото: facebook.com/93OMBr

Збройні сили України контратакують у районі Бахмута. Водночас російський наступ на місто слабшає — він втрачає колишню динаміку, частково через те, що деякі підрозділи армії РФ перекинуто в інші сектори. Про це повідомили в британській розвідці, інформує FREEДОМ.

У зведенні зазначено, що останніми днями українські Сили оборони провели локальну контратаку на захід від Бахмута, що, імовірно, послабить тиск на маршрут постачання, що перебуває під загрозою, трасою H32.

Водночас аналітики зауважують, що бої навколо центру міста ще тривають, і українська оборона все ще залишається під загрозою оточення з півночі та півдня. 

“Тим не менш, існує реальна ймовірність того, що наступ російських військ на місто втрачає колишню обмежену динаміку, частково через те, що деякі підрозділи Міноборони Росії були перекинуті в інші сектори”, — йдеться в повідомленні британського Міністерства оборони.

Як повідомлялося раніше, на Бахмутському напрямку РФ продовжує наступ, втрачаючи значну кількість живої сили, озброєння та військової техніки. Українські захисники цілодобово відбивають численні атаки противника. 

Прямий ефір