Наша мета — розбудити інші народи, аби вони вийшли зі складу Росії, — Масхадов (ВІДЕО)

Анзор Масхадов. Скріншот: uatv.ua

Право на самовираження та незалежність мають усі народи Росії та ті, хто колись входив до її складу. Про це сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив чеченський громадський та політичний діяч, син колишнього президента Ічкерії Аслана Масхадова Анзор Масхадов.

“Ми не вважаємо себе частиною Росії. Ми вважаємо себе окупованими з боку Росії. І це право, один з основних принципів міжнародного права — самовираження незалежності. Саме цим правом ми скористалися 1991 року, коли оголосили про свою незалежність”, — сказав він.

Масхадов нагадав, що того ж року Чеченська Республіка Ічкерія провела парламентські та президентські вибори, на яких було обрано першого президента Джохара Дудаєва.

“З того часу розпочався наш шлях до незалежності. Ми оголосили про свою незалежність і наш шлях, яким повинні йти. Сьогодні, на жаль, уся наша земля окупована Російською Федерацією. Але боротьба продовжується. Наша мета та робота спрямовані на те, щоб розбудити інших людей, щоб вони вийшли зі складу Росії. Кожен народ має на це право, на незалежність та свободу”, — підсумував Анзор Масхадов.

Читайте також: Путін боїться сильних яскравих людей, ще трохи, і в нього виникнуть проблеми з Кадировим, — російський політолог

Прямий ефір