На саміті миру у Швейцарії розглянуть теми, що становлять глобальний інтерес — деталі від дипломата ЄС

Ілюстративний колаж: pixabay.com

Представники уряду Швейцарії сьогодні, 22 квітня, поінформували послів країн-членів Європейського Союзу про підготовку Глобального саміту миру в Бюргенштоку. Про це розповів дипломат Євросоюзу, знайомий з деталями зустрічі, повідомляє кореспондент FREEДОМ в Європі.

Для участі в саміті запрошено 160 країн, до цього списку не входить Росія. Захід проводитиметься на основі української формули миру та інших пропозицій, заснованих на міжнародному праві та статуті ООН.

На саміті не планують обговорювати деталі мирної угоди, а зосередяться на темах, що становлять глобальний інтерес. Серед них гуманітарні теми, ядерна безпека, свобода судноплавства і продовольча безпека.

Читайте також: Саміт миру та участь глобальних лідерів здатні повернути Статуту ООН повну дієвість і повний захист кожної нації, — Зеленський у зверненні наприкінці 819-ї доби війни

Нагадаємо, список учасників Глобального саміту миру з кожним днем розширюється.

Раніше політолог Володимир Фесенко заявив, що частина країн глобального Півдня побоюється брати участь у Глобальному саміті миру, який відбудеться у Швейцарії, через можливість конфлікту з Росією.

Прямий ефір