Москва проводить активні операції для розтягування оперативних резервів ЗСУ — коментар

Наслідки атаки РФ по Харкову. Фото: mvs.gov.ua

Удари по Харкову в поєднанні з інформаційними вкидами щодо повторного наступу на це місто — активна операція Москви. Її мета — спробувати розтягнути оперативні резерви Генштабу Збройних сил України. Такою думкою в ефірі FREEДОМ сьогодні, 12 квітня, поділився військово-політичний аналітик Дмитро Снєгірьов.

“Чутки про можливий наступ стосуються не лише Харкова. Згадайте, минулого тижня ми з вами розмовляли про можливість російського наступу на Суми. І до українського інформаційного простору вкидалася тема про можливий повторний наступ російських окупантів на Київ. Тобто, кілька оперативних напрямків, які дають, скажімо так, зрозуміти, що росіяни спробують активізувати ситуацію не лише в Донецькій області… Дану інформацію слід розцінювати як так звані активні операції, тобто просування певного контенту з метою формування суспільної думки, зокрема і в моменті ухвалення рішень військово-політичним керівництвом нашої країни”, — прокоментував аналітик.

Він упевнений: противник докладає всіх зусиль, щоб не дати посилити українське угруповання на Донецькому напрямку.

“Основне завдання — не дати можливість передислокації оперативних резервів на Донецький напрямок у момент якраз найбільшої активізації російських окупантів. Тобто сенс даних обстрілів — розтягнути можливості Збройних сил України та заблокувати передислокацію оперативних резервів на Донецький напрямок”, — резюмував Дмитро Снєгірьов.

https://www.youtube.com/watch?v=JC92MqHLoLA&t=9s

Читайте також: Розмови про наступ на Харків, Суми, Чернігів, Київ нагадують операцію з відволікання уваги, — Грабський

Нагадаємо, на думку військово-політичного аналітика Дмитра Снєгірьова, російська окупаційна армія активізує наступальні дії на Донеччині, використовуючи вікно можливостей, відкрите для неї приблизно до початку літа. Мета окупантів — повне захоплення регіону.

Прямий ефір