Масштабний успіх України: знищення бомбардувальника Ту-22М3 і надзвукових ракет Х-22 прокоментував експерт

Знищений Ту-22М3. Фото: t.me/krymrealii

Спільні дії Головного управління розвідки Міністерства оборони та Повітряних сил призвели до знищення стратегічного бомбардувальника Ту-22М3 у Красногвардійському районі Ставропольського краю Росії. Під час нічної атаки вперше були успішно знищені також дві російські надзвукові ракети Х-22. Про це сьогодні, 19 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ говорили з військовим експертом Владиславом Селезньовим.

“Сьогоднішня ніч принесла нам перші масштабні успіхи. Нам вдалося не тільки знищити дві надзвукові ракети типу Х-22, але вдалося знищити і носій цих самих ракет бомбардувальник типу Ту-22М3″, сказав він.

Селезньов зазначив, що під час перших повідомлень про катастрофу російського бомбардувальника в російському Ставропольському краї, його перша думка була про можливий знос техніки.

“Я задумався: можливо, російська авіація настільки активно використовується, що її техніка стає важчою за повітря і падає? Лише потім ми дізналися, що це була ефективна військова операція українських Повітряних сил, які діяли у взаємодії з нашими представниками Головного управління розвідки”, наголосив він.

За його словами, судячи з переміщення російських Ту-22 М3, удар було завдано десь у районі Севастополя (АР Крим).

“Саме там росіяни виводили свої бомбардувальники на бойовий курс з метою запуску тих самих Х-22. Саме там по одному з цих літаків було завдано ракетного удару. Про які ракети йдеться? Можу припустити, що, найімовірніше, нашим фахівцям вдалося відновити ППО С-200 і провести апгрейд ракет до цих комплексів”, підсумував Владислав Селезньов.

Читайте також: Уражений на відстані близько 300 км від України — подробиці знищення російського Ту-22М3 від ГУР МО

Нагадаємо, під час сьогоднішньої комбінованої атаки проти України російська армія використала 36 засобів повітряного нападу, із яких було знищено 29. На жаль, були влучання в Дніпропетровській області, внаслідок яких є загиблі й поранені.  

Прямий ефір