Уражений на відстані близько 300 км від України — подробиці знищення російського Ту-22М3 від ГУР МО

Знищений Ту-22М3. Фото: t.me/krymrealii

Російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3, який впав сьогодні, 19 квітня, у Ставропольському краї Росії, — один із тих, які здійснювали нічну повітряну атаку проти України. Його було уражено українськими оборонцями саме під час цього бойового вильоту, повідомляє FREEДОМ із посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО).    

“Ворожий літак Ту-22МЗ вдалося збити на відстані близько 300 км від України тими ж засобами, якими раніше було уражено російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Унаслідок ураження бомбардувальник зміг долетіти в район Ставрополя, де упав і розбився”, — повідомили в ГУР МО.

У розвідці зазначили, що це була спільна операція ГУР МО і Повітряних сил ЗСУ. Такий літак вперше було знищено за час російсько-української війни в повітря під час його бойового вильоту.

“Зазначимо, що це перше успішне знищення стратегічного бомбардувальника в повітрі під час бойового вильоту протягом повномасштабного вторгнення Росії в Україну. За кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата”, — додали в розвідці.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої комбінованої атаки проти України російська армія використала 36 засобів повітряного нападу, із яких було знищено 29. На жаль, були влучання в Дніпропетровській області, внаслідок яких є загиблі й поранені.  

Прямий ефір