Масований удар по центру Краматорська: ракета влучила в житловий будинок, є загиблі (ВІДЕО)

Удар по Краматорську. Фото: Telegram

Сьогодні, 1 лютого, після 21:00 росіяни завдали ракетного удару по Краматорську Донецької області. Удар припав на центр міста, ракета влучила в житловий будинок. Про це з місця події інформує кореспондентка FREEДОМ Альона Грамова.

Обстріл зруйнував два під’їзди житлового будинку. За даними Донецької обласної військової адміністрації, наразі відомо щонайменше про двох загиблих і сімох поранених.

“Рятувальники, які прибули на місце, попросили заглушити автомобілі, щоб звук моторів не заважав роботі. Оскільки під завалами можуть перебувати люди”, — зазначила Грамова.

На воєнний злочин Росії відреагував президент України Володимир Зеленський.

“Житловий будинок, ракетний удар. Загинули та перебувають під завалами мирні люди. Це не повторення історії, це щоденна реальність життя нашої країни. Країни, яка територіально межує з абсолютним злом. І яка мусить його здолати, щоб звести до нуля ймовірність повторення подібних трагедій”, — зазначив він.

Глава держави повідомив, що на місці працюють усі необхідні служби, здійснюється тимчасове переселення людей, надається перша медична допомога, розбирають завали.

“Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. А всіх винних обов’язково знайдемо та покараємо. На помилування вони не заслуговують”, — резюмував Володимир Зеленський.

Прямий ефір