Кремль адресно працює зі страхами Заходу — думка

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Цивілізований світ боїться ядерної небезпеки. І оточення Путіна постійно експлуатувало цю тему. Вона залишалася в інформаційному полі, і російському, і світовому. Потім у партнерів України з’явився страх ескалації. Тепер цю загрозу також регулярно вкидають в інформаційний простір. Про це в ефірі FREEДОМ сказав віцепрезидент Аналітичного центру “Політика” Олег Лісний.

“З’явився в наших партнерів, особливо в німецьких партнерів, та й не лише, навіть і в американців, страх ескалації. І зауважте, як одразу ж у дискурсі вусатого помічника Путіна та інших його опричників з’явилася ця фраза: “Ми будемо схильні до того, щоб ескалювати ще більше. Це буде нереальна ескалація”. Тобто вони зі страхами працюють адресно, і коли у них закінчуються аргументи, вони все одно скочуються до ядерної складової”, — коментує він.

На думку гостя ефіру, Путін дуже добре розуміє, чого боїться Захід.

“Путін чітко розуміє, чого Захід боїться, і він періодично вибирає болючі точки, які йому зручні. Бажаєте ескалації? Так, лякатиму вас ескалацією. Бажаєте ядерну складову? Ядерною складовою лякатиму. Хочете, лякатиму вас мігрантами? А бажаєте — тим, що Білорусь може напасти на когось. Тобто він зі страхами працює дуже кваліфіковано, як це і належить співробітникам певних органів”, — констатує віцепрезидент Аналітичного центру “Політика”.

Водночас, як наголошує гість ефіру, про яку ще ескалацію можна говорити через 10 років війни, після Маріуполя, Бучі та всього іншого, що зробила Росія в Україні.

Читайте також: Чому партнери зволікають із поставками Україні систем Patriot — думка Подоляка

Прямий ефір