Конфлікт Пригожина з Кадировим і що чекає на голову Чечні — прогноз Бєлокієва

Іслам Бєлокієв. Скріншот: uatv.ua

Доля Кадирова буде схожа на долю терориста Муаммара Каддафі. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив чеченський політичний блогер Іслам Бєлокієв. Гість ефіру також зазначив, що “кадировці” вміють лише влаштовувати кримінальні розбірки.

Бєлокієв вважає, що Путін тримає під контролем конфлікт ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина із головою Чечні Рамзаном Кадировим.

“Він все-таки поки що тримає все під контролем, він втрутився і зупинив їх. Але ці пси готові один одному рвати горлянки. І якщо щось перейде на щось більше, я не здивуюся, якщо вони зцепляться”, — сказав Бєлокієв.

Він припускає, що це була б дуже цікава зустріч. При тому, що Пригожин навряд чи з собою викотив би танки, важку артилерію, авіацію і так далі.

“Тобто він прийшов би з легким озброєнням, і “кадировці” прийшли б з легким озброєнням. А “кадировці” не вміють воювати, але по кримінальним розбіркам вони на високому рівні”, — зазначив Бєлокієв.

Чеченський політичний блогер наголосив, що навіть у цьому протистоянні Кадиров — Пригожин, Кадирову віддається менша перевага, і це вже чеченський сегмент.

“І не те щоб за Пригожина вболівають. Ні, Пригожина треба заарештувати та застосувати до нього правове покарання за всі його злочини в Африці, Сирії, Україні. Але якщо обирати між Пригожиним і Кадировим, то Кадиров настільки огидний людям у Чечні, що вони кажуть, нехай Пригожин виграє”, — додав він.

Бєлокієв також сказав, що чеченці готові воювати, готові боротися за свою свободу, але бояться, що їх залишать самих у цій боротьбі.

“Нам потрібні військові, політичні гарантії. Нам потрібна інформаційна, економічна підтримка”, — наголосив гість ефіру.

За словами Бєлокієва, у разі конфлікту Кадирова ніхто не охоронятиме.

“Його кінець вже приречений. Я думаю, всі спробують до нього дотягнутися, і доля його буде приблизно схожа на долю Каддафі”, — підсумував Бєлокієв.

Читайте також: Конфлікт Пригожина і Кадирова — про що свідчать розбірки путінських найманців (ВІДЕО)

Політологи вважають, що Пригожин і Кадиров фактично почали справжню міжусобну війну. Яка може завершитися не перемогою одного з них, а розпадом Росії.

Читайте також: Пригожин критикує бездіяльність російської влади: яку мету він переслідує

Прямий ефір