Колишні ув’язнені все частіше йдуть на війну проти України вдруге — деталі від Романової

Иллюстративное фото: pixanews.com

Російська влада зацікавлена в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, скоювали нові злочини і замість того, щоб відбувати покарання у в’язниці, знову вирушали на війну проти України. Про це сьогодні, 20 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду “Русь Сидящая” Ольга Романова.

“Річ у тім, що в найперший час, коли головорізи виходили на волю і знову скоювали злочини, то завжди на місце виїжджали юристи приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” і розмовляли з поліцією. І не було жодних посадок ні у зв’язку з домашнім насильством, ні з бійками, ні у зв’язку з серйозними злочинами”, — сказала вона.

Після того, як ПВК “Вагнер” перейшла під контроль російського Міністерства оборони, почалися арешти “зеків”, які повернулися із зони бойових дій, за найменші порушення.

Так, нові поправки в Кримінальному і Кримінально-процесуальному кодексі Росії дозволяють негайно затримувати підозрюваних на місці злочину, повідомила Романова.

“Російська влада зацікавлена в тому, щоб злочинів, скоєних повторно, було якомога більше. Тому що тоді якомога більше вже досвідчених бійців, які пройшли війну, знову відправляться без жодного контракту на війну, просто написавши заяву. Це вже і “зекам” зрозуміло. Вони одразу ж роблять заяву, що йдуть на війну, і кримінальні справи закривають, вони вирушають до військової частини”, — наголосила Ольга Романова.

Читайте також: Кремль гостро потребує “гарматного м’яса” — Путін пішов на черговий підкуп (ВІДЕО)

Як повідомлялося, понад 458 тис. російських окупантів знищено в Україні за час повномасштабної війни. Тільки за останню добу близько 750 осіб.

Прямий ефір