Керівником поліції Києва призначили Івана Вигівського

Фото з сайта mvs.gov.ua

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський сьогодні, 11 серпня, представив полковника поліції Івана Вигівського – нового начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Про це пише UA із посиланням на сайт МВС.

До цього Вигівський очолював поліцію Полтавської області

Міністр внутрішніх справ заявив, що від нового очільника поліції Києва очікує посилення уваги на забезпечення публічної безпеки, тим більше напередодні 30-ї річниці незалежності України. 

“Київ – це фактично серце нашої держави. Всі регіони повинні рівнятися на столицю. Роботи буде багато. Пріоритетними залишаються боротьба з організованою злочинністю та безпека на вулицях столиці. Спільно з особовим складом будемо координувати свої дії, щоб продовжувати створювати безпечне середовище для киян та гостей міста. Завдання, які ставляться керівництвом держави, будуть максимально виконані”, – сказав Вигівський.

Нагадаємо, що начальник поліції Києва Андрій Крищенко офіційно повідомив про свою відставку вранці 11 серпня. Він перебував на посаді з 15 грудня 2015 року.

Нагадаємо, що Верховна Рада 15 липня відправила Арсена Авакова у відставку. Наступного дня ВР підтримала призначення Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ України.

Прямий ефір