Канал FREEДОМ запустив підсумковий випуск новин “Наше время”

В ефірі телеканалу FREEДОМ, який входить до складу державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” і орієнтований на російськомовних глядачів за межами України, стартував підсумковий випуск новин дня “Наше время” (“Наш час”) з Ксенією Смірновою та Михайлом Барановим

“Наше время” — це півгодинний підсумковий випуск новин, покликаний давати російськомовній аудиторії за кордоном повну та правдиву інформаційну картину дня щодо війни Росії проти України, інших важливих подій в нашій державі та світі, які мають вплив на міжнародний політичний, економічний та соціальний ландшафт.

Наш новий проєкт  має просте й зрозуміле завдання — запропонувати споживачам новин російською мовою за кордоном, зокрема і в РФ, концентрований, вільний як від відвертої російської дезінформації, так і від прихованих імперських наративів, зріз головних подій дня по ключових для нас темах: війна, міжнародна підтримка України, російські воєнні злочини, російські фейки. Бачимо, як Росія видозмінює і посилює свою пропаганду, шукає нові підходи до різних аудиторій, тож маємо протидіяти всіма доступними й легітимними інструментами, нарощувати присутність через різні майданчики й на різних територіях. “Наше время” — один з таких інструментів, що підбиває і фіксує підсумки дня російською мовою, але з проукраїнської  позиції”,  — говорить Юлія Островська, генеральна директорка ДП “МПІУ”..

Проєкт виходить в ефір щодня о 21:00, у студії в прямому ефірі почергово працюють ведучі каналу FREEДОМ — Ксенія Смірнова та Михайло Баранов.

“Проєкт “Наше время” дає глядачу стислий і конкретний огляд подій, а також ґрунт для аналізу та висновків, для розуміння причинно-наслідкових зв’язків світових та локальних процесів. Ми звертаємося до російськомовних громадян різних країн, насамперед РФ, щоб вони розуміли, що бути “поза політикою” — це віддати власне життя, свободу та майбутнє до рук диктатури, яка рано чи пізно з’являється там, де всім байдуже. Саме з цією метою — давати людям інформацію як інструмент для захисту своїх прав та свобод, та як протидію від маніпуляцій і дезінформації — ми і працюємо”, — каже ведуча каналу FREEДОМ Ксенія Смірнова

“Наше время” — це час правди. Ми не підміняємо понять і називаємо речі своїми іменами. Ми хочемо, щоб наші глядачі знали, що відбувається насправді в Україні та загалом у світі, щоб вони могли відрізнити фейки та дезінформацію”, — зауважує ведучий FREEДОМ Михайло Баранов.

Підсумковий випуск новин “Наше время” виходить на каналі FREEДОМ щодня о 21:00. Також його можна подивитись на сайті та YouTube-каналі  FREEДОМ.

Прямий ефір