Ілон Маск та його заяви — частина передвиборчої кампанії Трампа, — Кулик

Ілон Маск. Фото: gsminfo.com.ua

Американський мільярдер, засновник компаній Tesla та Space X Ілон Маск постійно робить скандальні заяви, він є одним із учасників передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Про це сьогодні, 4 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, коментуючи заяви Маска про необхідність розформувати НАТО.

“Маск робить завжди заяви, які відкидають від нього частину симпатизантів. Низка його заяв уже призвели до великої критики… Багато традиційних республіканців від нього відвернулися, вважаючи, що він не просто вискочка, а що він грає на популізмі, що якраз він є рупором “трампістів”, — сказав Кулик.

Він нагадав, що раніше Трамп пропонував Маску бути радником з економічних інновацій у себе в адміністрації, але той відмовився.

“І тоді казали, що вони розійшлися у поглядах, що Маск ніколи не підтримуватиме Трампа. Ні, Маск якраз є одним із учасників цієї кампанії. Маск зберігає досить широкий вплив, його читають, він популярний серед “трампістів”. І якраз ось ця частина, які ще не “трампісти”, але вже не традиційні республіканці, дивляться на Ілона Маска і цілком можуть піти за ним до Трампа. Водночас Маска активно критикують за зближення з Трампом”, — сказав Кулик.

Читайте також: Росія почала використовувати Starlink на фронті в Україні — аналіз експерта

Нагадаємо, власник компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що термінали Starlink не продавалися Росії прямо або побічно.

Прямий ефір