Херсонський онкодиспансер отримав нове обладнання на 42 мільйони (ФОТО)

Фото Facebook Андрій Гордєєв

У понеділок, 24 грудня, у Херсонський обласний онкодиспансер доставили нове обладнання для променевої діагностики і променевої терапії.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Загальна вартість обладнання становить майже 42 мільйони гривень.

“Херсонщина зробила суттєвий крок у лікуванні онкохворих! Зранку у обласному онкодиспансері розпочали розвантажувати лінійний прискорювач, кошти на який збирали усім миром – майже 42 мільйони гривень. Ми всі об’єднали сили в боротьбі з онкохворобами і згуртувалися навколо вирішення цього надважливого питання. Фінанси виділили і райони, і об’єднані територіальні громади, і обласний бюджет. Також кошти отримали від Уряду України. Чимала сума надійшла на рахунок лікарні як добровільні пожертви від звичайних людей”, – написав він.

Також очільник облдержадміністрації зазначив, що на базі Херсонського обласного онкодиспансеру планується створити Південний центр променевої терапії. В установі будуть лікувати пацієнтів не лише з Херсонської області, а й з Миколаївської, Запорізької та Одеської.

Нагадаємо, “Охматдит” отримав від Японії медичне обладнання на суму 24,6 млн грн. Тепер своєчасне лікування щорічно зможуть отримати близько тисячі важкохворих дітей.

Прямий ефір