Головна функція оборонних дій ЗСУ — максимально послабити бойовий потенціал ворога, — Селезньов

Владислав Селезньов. Фото: investigator.org.ua

Збройні сили України перейшли від контрнаступальних дій в оборону, тим самим вони максимально послаблюють армію Російської Федерації, знищуючи сили та засоби противника, і бойовий потенціал збройних сил Росії (ЗС РФ) значно знижується. Про це сьогодні, 29 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“Головна функція, яка покладається на оборонні дії — максимально вихолостити бойовий потенціал армії противника. Тут працює ціла низка чинників — це створення інженерних фортифікацій, ефективна робота артилеристів і розвідувальних підрозділів, використання компонента радіоелектронної боротьби, дронів, високоточної далекобійної артилерії та далекобійних ракет. Усі ці заходи загалом дають той самий результат. Російська військова машина послаблюється, вона не здатна оперативно реагувати на ті виклики, з якими стикаються російські солдати на полі бою. А це дає нам фору і можливості на полі бою”, — пояснив він.

Для того, щоб оборонні дії приносили позитивний результат, необхідно проводити постійну методичну роботу всередині ЗСУ — починаючи від забезпечення особового складу, закінчуючи ротаціями та кадровими змінами, зазначив експерт.

“Над цим кейсом ще належить дуже довго працювати. Адже існують питання до наших промисловців, підприємств усього оборонно-промислового комплексу. Це можливості наших військових керівників в ухваленні раціональних командирських та управлінських рішень. Це питання кадрової політики Міністерства оборони, Генерального штабу в частині проведення ротації командирів на місцях. Комплекс різних заходів дає нам перевагу на полі бою. Але в цьому напрямку є над чим працювати”, — розповів він.

Читайте також: Ресурси — визначальний фактор, який дає можливість ЗСУ мати успіх на полі бою, — Селезньов

Прямий ефір